SVATEBNÍ SADA TULIPÁNY

Svatební sada Tulipány je kožená sada vyrobená na zakázku. Obsahuje fotoalbum, knihu hostů a desky s oddacím listem. Všechny knižní vazby jsou zdobené ražbou srdce s profily novomanželů, které jsou ověnčené tulipány. Motiv je doplněn jmény a datem svatby.

(na objednávku)

SPECIFIKACE

Rozměry: svatební album: 300 × 300 × 30 mm, kniha hostů: 310 × 225 mm, desky s oddacím listem: 225 × 310 mm

Počet stran: svatební album: 24 kartónů a 23 prokladových listů, kniha hostů: 110 stran

Kapacita alba: 144 fotografií 9 × 13 cm nebo 96 fotografií 10 × 15 cm

Typ vazby: svatební album: francouzská vazba, kniha hostů: V8

Vyrobeno v roce: 2022

POPIS

Svatební album: Ručně šitá celokožená vazba, kulacený hřbet, šitý kapitálek. Album je v celku potažené hovězinou medové barvy, impregnované olejem na kůži a ošetřené přípravkem pro odolnost a zvýraznění starožitného vzhledu. Přední deska je zdobená ražbou portrétů ověnčených tulipány, jmény a datem svatby. Hřbet alba má zapuštěné vazy a hladký, kulacený hřbet. Na blok knihy je použit krémový grafický kartón a prokladové pavučinkové papíry.

Kniha hostů: Ručně šitá celokožená vazba, šitý kapitálek a záložka. Desky jsou potažené hovězinou medové barvy, impregnované olejem na kůži a ošetřené přípravkem pro odolnost a zvýraznění starožitného vzhledu. Přední deska je zdobená ražbou portrétů ověnčených tulipány, jmény a datem svatby. Na knižní blok je použit grafický krémový papír 120 g/m².

Desky oddacího listu: Desky jsou v celku potažené hovězinou medové barvy, impregnované olejem na kůži a ošetřené přípravkem pro odolnost a zvýraznění starožitného vzhledu. Přední deska je zdobená ražbou portrétů ověnčených tulipány, iniciálami a datem svatby.

OBJEDNÁVKA

pro objednávku prosím pište na e-mail:

info@umeleckadilnabk.cz

NEBO MI ZAVOLEJTE

a zeptejte se ihned na to, co Vás zajímá: +420 603 920 242