SVATEBNÍ SADA RACCI

Svatební sada Racci sestává ze svatebního alba, knihy hostů, oznámení, pozvánek, poděkování, průvodce a brožury. Tato svatební kolekce je inspirována přímořskou atmosférou a laděna do modré a bílé barevnosti. Hlavním motivem prolínajícím se celou kolekcí jsou siluety dvou letících racků, které jsou detailněji zpracovány na svatebním albu. Součástí kolekce jsou jak klasická oznámení a pozvánky, tak svatební průvodce s mapkou a historií místa obřadu a svatební brožura, která umožňuje humorně pohlédnout do života snoubenců formou komiksů.

(na objednávku)

SPECIFIKACE

Rozměry: svatební album: 350 × 250 mm, kniha hostů: 250 × 250 mm, oznámení: 100 × 100 mm, brožura: 210 × 148 mm

Počet stran: svatební album: 24 kartónů a 23 prokladových listů, kniha hostů: 30 listů, brožura: 8 listů

Kapacita alba: 192 fotografií 9 × 13 cm nebo 144 fotografií 10 × 15 cm

Typ vazby: svatební album a kniha hostů: V8, brožura: V1

POPIS

Svatební album: Ručně šitá vazba, kulacený hřbet a šitý kapitálek. Desky jsou potažené v kombinaci kvalitním potahovým papírem bílé, šedé, okrové, olivové, tmavě zelené, modré a tmavě modré barvy a jsou zdobené odstupňovaným reliéfním motivem útesu s majákem. Na blok knihy je použit krémový grafický kartón s průřezem racků a bílé prokladové papíry nižší gramáže.

Kniha hostů: Ručně šitá vazba a šitý kapitálek. Desky jsou potažené kvalitním potahovým papírem modré barvy a jsou zdobené inkrustací siluet letících racků. Blok knihy je z krémových papírů s předtištěným titulním listem.

Tiskoviny: Svatební oznámení, pozvánky i průvodce jsou tištěny na krémový grafický kartón v kombinaci s modrým kartónem a doplněny ručně vyrobenou obálkou.

OBJEDNÁVKA

pro objednávku prosím pište na e-mail:

info@umeleckadilnabk.cz

NEBO MI ZAVOLEJTE

a zeptejte se ihned na to, co Vás zajímá: +420 603 920 242