DIÁŘ 2024 – TOULKY

Kožený diář 2024 v luxusním minimalistickém designu. Jedná se o kožené provedení s mechanickým typem vazby z každoroční série zaměřené na konkrétní téma. Variabilita této kombinace poskytuje dlouhodobější a flexibilnější užitek z knihy. Diář je možné obměnit, doplnit nebo průběžně přetvářet dle potřeby.

Tento ročník jsem věnovala tématu toulek po krajině. V průběhu roku vás bude doprovázet ­dvanáct typografických ilustrací, které zachycují různorodá místa a krajiny. Každá ilustrace vychází z číselného označení konkrétního měsíce, kterému je věnována. Můžete se tak dostat do míst, které ilustrace vykreslují, toulat se ve výškách, projít se loukami a poli nebo nahlédnout do hlubin země.

2 800 Kč (na objednávku)

SPECIFIKACE

Rozměry: 160 × 230 × 40 mm

Rozměry bloku: 148 × 210 mm (A5)

Počet stran: 156

Typ vazby: mechanická kroužková vazba

Vyrobeno v roce: 2023

POPIS

Minimalistická kožená knižní vazba. Desky deníku jsou z 2 mm hovězí kůže namořené do odstínu barvy koňak a převázané pružnou gumičkou. Kůže je zafixovaná fixačním přípravkem a pro vyšší odolnost impregnovaná olejem na kůži. Přední i zadní deska jsou společně se hřbetem zdobeny ražbou Země. Knižní vazba je tvořena mechanickou kroužkovou vazbou. Na blok knihy je použit kvalitní krémový papír 120 g/m². Diář obsahuje týdenní plánovací kalendář se svátky, významnými dny a měsíčními fázemi. Týden je rozvržen na dvoustranu a u každého dne je časové dělení, měsíce jsou odděleny doprovodnými ilustracemi.

Diář navíc obsahuje:

10 stran na poznámky
6 stran na kontakty
Plánovací kalendář 2024 a 2025
Jmenný kalendář

OBJEDNÁVKA

pro objednávku prosím pište na e-mail:

info@umeleckadilnabk.cz

NEBO MI ZAVOLEJTE

a zeptejte se ihned na to, co Vás zajímá: +420 603 920 242

back2top