DIÁŘ 2023 – POZNÁNÍ

Kožený diář 2023 v luxusním minimalistickém designu. Jedná se o kožené provedení s mechanickým typem vazby z každoroční série zaměřené na konkrétní téma. Variabilita této kombinace poskytuje dlouhodobější a flexibilnější užitek z knihy. Diář je možné obměnit, doplnit nebo průběžně přetvářet dle potřeby.

Tento ročník jsem věnovala tématu poznání. Diář jsem ladila do modrého ­zabarvení, které je považované za božský odstín, barvu oceánů a oblohy. V průběhu roku vás bude doprovázet ­dvanáct typografických ilustrací, které zachycují poznání, moudrost a vědění ve známých i méně známých symbolech. Každá ilustrace vychází z číselného označení konkrétního měsíce, kterému je věnována.

2 800 Kč (na objednávku)

SPECIFIKACE

Rozměry: 160 × 230 × 40 mm

Rozměry bloku: 148 × 210 mm (A5)

Počet stran: 156

Typ vazby: mechanická kroužková vazba

Vyrobeno v roce: 2022

POPIS

Minimalistická kožená knižní vazba. Desky deníku jsou z 2 mm hovězí kůže namořené do modrého odstínu a převázané pružnou gumičkou. Kůže je zafixovaná fixačním přípravkem a pro vyšší odolnost impregnovaná olejem na kůži. Přední i zadní deska jsou společně se hřbetem zdobeny ražbou lososů. Knižní vazba je tvořena mechanickou kroužkovou vazbou. Na blok knihy je použit kvalitní krémový papír 120 g/m². Diář obsahuje týdenní plánovací kalendář se svátky, významnými dny a měsíčními fázemi. Týden je rozvržen na dvoustranu a u každého dne je časové dělení, měsíce jsou odděleny doprovodnými ilustracemi.

Diář navíc obsahuje:

10 stran na poznámky
6 stran na kontakty
Plánovací kalendář 2023 a 2024
Jmenný kalendář

OBJEDNÁVKA

pro objednávku prosím pište na e-mail:

info@umeleckadilnabk.cz

NEBO MI ZAVOLEJTE

a zeptejte se ihned na to, co Vás zajímá: +420 603 920 242