DIÁŘ 2022 – RADOST

Kožený diář 2022 v luxusním minimalistickém designu. Jedná se o koncept diáře, který využívá mechanický typ vazby. Variabilita mechanické vazby a pevné kožené provedení nabízí dlouhodobější a flexibilnější užitek z knihy. Diář můžete obměnit, doplnit nebo průběžně přetvářet dle potřeby.

Diář 2022 jsem věnovala tématu radosti. V průběhu roku vás bude doprovázet ­dvanáct typografických ilustrací, které zachycují štěstí v nepatrných detailech okolního života, radostné chvíle a pozitivní symboliku všedních jevů. Každá ilustrace vychází z číselného označení konkrétního měsíce, kterému je věnována. Můžete tak rozvinout nejen svoje poznání, ale také fantazii v ilustracích skryté.

(výroba ukončena)

SPECIFIKACE

Rozměry: 175 × 230 mm

Rozměry bloku: 148 × 210 mm (A5)

Počet stran: 156

Typ vazby: mechanická kroužková vazba

Vyrobeno v roce: 2021

POPIS

Minimalistická kožená knižní vazba. Desky deníku jsou z 2 mm hovězí kůže v přírodní barevnosti převázané pružnou gumičkou. Kůže je zafixovaná fixačním přípravkem a pro vyšší odolnost impregnovaná olejem na kůži. Přední i zadní deska jsou společně se hřbetem zdobeny ražbou slunečnicového lánu. Knižní vazba je tvořena mechanickou kroužkovou vazbou. Na blok knihy je použit kvalitní krémový papír 120 g/m². Diář obsahuje týdenní plánovací kalendář se svátky, významnými dny a měsíčními fázemi. Týden je rozvržen na dvoustranu a u každého dne je časové dělení, měsíce jsou odděleny doprovodnými ilustracemi.

V případě požadavku je možno zákazníkům, kteří již mají desky diáře z minulého roku, nabídnout pouze blok diáře k doplnění. Cena samostatného bloku diáře je 1 000 Kč.

Diář navíc obsahuje:

10 stran na poznámky
6 stran na kontakty
Plánovací kalendář 2022 a 2023
Jmenný kalendář

OBJEDNÁVKA

pro objednávku prosím pište na e-mail:

info@umeleckadilnabk.cz

NEBO MI ZAVOLEJTE

a zeptejte se ihned na to, co Vás zajímá: +420 603 920 242